Kategorie

Hodinky 

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 36,81 € Skladom ihneď k odoslaniu
  Dámske hodinky Winner Charisma boli navrhnuté pre ženy ktoré milujú sofistikovanosť. Ako je na prvý pohľad poznať nenájdete tu ani jeden číselný index, namiesto toho návrhári uprednostnili veľa kryštálov osadených okolo celého obvodu ciferníku, podčiarknuté čistým priehľadom skrz mechanický strojček ktorý nevyžaduje batériu, stačí ich pravidelne...
 • 8,71 € Skladom ihneď k odoslaniu
  Celokovový remienok sa hodí pre Pánské i dámske hodinky šírka remienka: 20 mm dĺžka: 10,5 cm +8,7 cm materiál: oceľ  / pozlatená / postriebrenázapínanie: klasické na pracku Súčasťou sú 2x pánty pre uchytenie remienka k hodinkám.
 • 41,41 € Skladom ihneď k odoslaniu
  Luxusné pánske hodinky Winner JS06IN s koženým remienkom a priehľadným ciferníkom pôsobia robustne a nadčasovo. Jedná sa o hodinky ktoré nevyžadujú batériu a naťahujú sa ručne , prednosťou týchto hodiniek je strojček ktorého chod môžete sledovať cez priehľadné sklo hodiniek.
 • 43,75 € Skladom ihneď k odoslaniu
  Luxusné pánske hodinky Winner JSW1 s oceľovým remienkom a priehľadným ciferníkom pôsobia robustne a nadčasovo. Jedná sa o hodinky ktoré nevyžadujú batériu a naťahujú sa ručne , prednosťou týchto hodiniek je strojček ktorého chod môžete sledovať cez priehľadné sklo hodiniek. 
 • 43,25 € Skladom ihneď k odoslaniu
  Luxusné Pánske mechanické hodinky Winner TM340GA sú v celokovovom robustnom vyhotovení. Jedná sa o hodinky ktoré nevyžadujú batériu a fungujú na báze pohybu ruky. Pred prvým použitím ich stačí natiahnuť, potom sa o všetko postará samotná fyzika a prepracovaný automatický strojček ktorého chod môžete sledovať cez priehľadné sklo hodiniek. 
 • 45,98 € Skladom ihneď k odoslaniu
  Luxusné pánske mechanické hodinky Winner WH26M sú v celokovovom masívnom prevedení. Kombinácia čierneho remienku a zlatých prvkov pôsobí veľmi elegantne. Jedná sa o hodinky ktoré nevyžadujú batériu a fungujú na báze pohybu ruky. Pred prvým použitím ich stačí natiahnuť, potom sa o všetko postará samotná fyzika a prepracovaný automatický strojček ktorého...
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Menu